Nauka noszenia POD CHMURKĄ

korzyści z masażu płynące dla dziecka

Natalia Rączka
doradca rodzicielski

Od 11 Maja 2020 ruszam z konsultacjami indywidualnymi „POD CHMURKĄ”. Co oznacza, że zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, a nie w zamkniętym pomieszczeniu. Uważam, że w obecnym czasie jest to najbezpieczniejsza forma nauki noszenia w kontakcie bezpośrednim.  

W zajęciach nie mogą brać udział osoby przebywające na kwarantannie, chore lub mające w ostaniach trzech tygodniach kontakt z osobą zarażoną Koronawirusem (COVID-19).

Na zajęciach nie musicie mieć swojej chusty. Wszystko zapewniam ja. Ćwiczycie wiązanie na lalkach, by na koniec zawiązać swoje dziecko samodzielnie. Dla rodziców spodziewających się dziecka przewidziane jest drugie spotkanie „po porodzie”, dla korekcji wiązania z maleństwem- więcej informacji +48 508515285.

konsultację nauki noszenia POD CHMURKĄ możesz kupić TUTAJ

Spotkanie odbywa się w waszym ogrodzie lub na tarasie (dużym balkonie), tak by móc zachować dystans. Rodzice obowiązani są nosić maseczki zasłaniające usta i nos lub przyłbice. Ja taką maseczkę również mam założoną. Będę mieć ze sobą także płyn do dezynfekcji powierzchni i rąk, w razie konieczności użycia.

Pogoda jest dla nas ważna ze względów oczywistych. W chłodne, wietrzne i deszczowe dni oraz w upały konsultację nie odbywają się.

Za konsultację płacicie online TUTAJ. Można zakupić u mnie chusty na konsultacji bezpośrednio przy czym, obowiązuje tylko płatność KARTĄ.

Spotkanie trwa maksymalnie 3 godziny. Mamy czas na zmiany pieluszek, karmienie i kilkukrotne zawiązanie lalki i dziecka. Wszystko w waszym tempie, bez stresu i pośpiechu.

 

Mam ze sobą chusty i lalki- które są odpowiednio przygotowane. Wyprane i odkażone. Lalki też są dezynfekowane by zapewnić bezpieczeństwo. Materiały dodatkowe również są dezynfekowane. 

Po zakupieniu konsultacji w sklepie internetowym do dwóch dni roboczych kontaktuję się z wami celem ustalenia terminu spotkania. Przesyłam także linki do nagrań, które pomogą Wam spokojnie przygotować się pod względem teoretycznym do chustonoszenia.

Po konsultacji każdy rodzic dostaje możliwość dostępu do nagrań wiązań i AKADEMII BABYWEARING- grupa z filami instruktażowymi i masą innych informacji (pielęgnacja niemowląt itp). Rodzice zawszę mają możliwość także rekonsultacji online- podesłania filmików lub zdjęć jak wiążą celem oceny poprawności i ewentualnej korekty wiązania.

 

Wciąż dostępna jest możliwość Nauki noszenia ONLINE za pośrednictwem łącza internetowego. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Jeśli macie jakieś pytania zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 508515285.

Podziel się ze światem