Przejdź do treści

Zdrowy Bobas przyjazna pielęgnacja

Co to za zajęcia?

Warsztaty dla Rodziców niemowląt gdzie Rodzice uczą się jak podnosić, nosić na rękach dziecko. Wszystko to w zależności od etpau rozowju dziecka.

zdrowy bobas przyjazna pielęgnacja niemowląt
Przyjazna pielęgnacja handling

Ile trwają zajęcia?

Czas trwania zależny jest od tego na ile maluszek pozwoli nam ćwiczyć. Zazwyczaj to są 2 godziny, nie dłużej niż 3. Pracuje też w weekendy. W trakcie zajęć jest czas na zmianę pieluszki, karmienie i ciepłą kawę czy herbatę, a jeszcze więcej na rozmowę. Rodzice mają wiele pytań, a ja z ogromną przyjemnością lubię na nie odpowiadać. Warto sobie przez zajęciami zrobić taką „listę pytań”. To pomaga o niczym nie zapomnieć.

Jak się przygotować?

Na zajęcia potrzebny mi maluszek. Jednakże wpierw wszystkie techniki ćwiczymy na specjalnej lalce treningowej. Warto przygotować fotelik samochodowy, wanienkę i przewijak. 

pozycja leniwca w noszeniu noworodka na rękach
masaż antykolkowy Kraków

Co zawierają zajęcia z przyjaznej pielęgnacji?

Na zajęciach uczymy się przede wszystki zdrowo i bezpiecznie podnosić dziecko. Jest kilka pozycji noszenia na rękach i odbijania maluszka po jedzeniu. Poruszamy temat karmienia piersią i pozycje – jestem Promotorem Karmienia Piersią więc wspieram Rodziców także w tym temacie. Wspieram Rodziców w kwestii kąpieli dziecka, ubierania czy odczarowania przewijaka, gdy zmiana pieluszki niejednokrotnie jest wyzwaniem. 

Czym jest przyjazna pielęgnacja niemowląt?

"Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo"
Chris Jones
Travel Blogger

Savour Your Next Holiday