Przejdź do treści

Nauka noszenia w chuście – zajęcia dla Rodziców

Nauka noszenia w chuście

Zajęcia z nauki noszenia w chuście przeznaczone są dla Rodziców niemowląt oraz  oczekujących narodzin dziecka. Jeśli Mama i Dziecko czują się dobrze, to można nosić od pierwszych dni życia maluszka.  Możemy także spotkać się w późniejszym czasie. Nauczyć nosić w chuście można się w dowolnym momencie, wtedy kiedy macie potrzebę bliskości i noszenia, chusta będzie idealnym ratunkiem. Nosić w chuście można nauczyć się także w ciąży. W dowolnym momencie. Najczęściej spotykam Mamy w przełomie II i III trymestru. 

brzuch ciążowy badania prenatalne
Nauka noszenia w chuście w ciąży
Nauka noszenia w chuscie z dojazdem kraków chustonoszenie doradca noszenia natalia rączka
Nauka noszenia w chuście dla obojga Rodziców

Wszystkie warsztaty dostępne są w formie dojazdu do domu oraz w formie spotkania online. To od Was zależy, która forma zajęć jest dla Was odpowiedniejsza. Jeśli chodzi o dojazd, dojadę wszędzie. Proszę jedynie o zwrot kosztów dojazdu. Więcej przeczytasz klikając w link

Jak się przygotować?

Nie sprzątaj, nie maluj się. Po prostu miej dla mnie czas. Przywożę ze sobą zawsze chusty i lalki treningowe, na których wpierw uczymy się wiązać. Było by cudownie gdyby był ktoś dodatkowy do opieki nad maluszkiem. Jeśli się to nie możliwe, spokojnie ogarnę wszystko, też jestem Mamą i pomogę Ci spokojnie nauczyć się nosić okruszka w chuście.

Nauka chustonoszenia zajęcia grupowe
Nauka noszenia w chuście zajęcia grupowe
przygotowania do nauki noszenia w chuście
Nauka noszenia w chuście indywidualna

Jak wyglądają zajęcia

Tak, jak najbardziej wszystkie moje warsztaty odbywają się z dojazdem do Was. Dojadę wszędzie, Zakopane czy Mazury nie są mi straszne, takie spotkania też już miałam. 

Jak wyglądają zajęcia z nauki noszenia?

Nazywam się Natalia Rączka jestem tutaj by Cię wesprzeć w początkach rodzicielstwa. Pokaże, nauczę jak radzić sobie z chustą ale i jak zaopiekować się maluszkiem, aby rozwijał się zdrowo.
Lalka z ręcznika do nauki noszenia w chuście Doradca Tulenia
Natalia Rączka
doradca noszenia w chuście

Zapisz się już dziś!