Przejdź do treści

Chustonoszenie z dojazdem

Nauka noszenia w chuscie z dojazdem kraków chustonoszenie doradca noszenia natalia rączka

Natalia Rączka
doradca rodzicielski

Nauka noszenia w chuście z dojazdem do Rodziców to najczęstsza forma w jakiej aktualnie pracuje. Zajęcia chustonoszenia we własnym domu, z małym dzieckiem to najlepsze co może być.

Noworodek, małe niemowlę i podróżowanie może niejednokrotnie okazać się problematyczne. Zresztą na początku unikać takich sytuacji. Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom młodych rodziców, dojeżdżam z warsztatami do was.

Jak się przygotować na wizytę doradcy noszenia w chuście?

Tak naprawdę, nic szczególnego z waszej strony nie musi się dziać. Na moją wizytę w waszym domu nie musicie się specjalnie przygotowywać. Ja przyjeżdżam do Was tylko na chwilkę. Zajęcia trwają około 2 godziny, nie dłużej jednak niż 3 godziny zegarowe. 

Zajęcia przeznaczone są dla obojga Rodziców / opiekunów dziecka. Czasem się zdarza, że jest osoba trzecia do opieki nad dzieckiem. Dla mnie nie ma problemu z tym. Proszę jedynie o to by ta osoba nie uczestniczyła w zajęciach. Chyba, że za dopłatą. To samo tyczy się innych osób towarzyszących. Bardzo zależy mi na spokojnej atmosferze i komforcie pracy z Rodzicami. 

Czy muszę mieć chustę na zajęcia nauki noszenia w chuście z dojazdem?

Zdecydowanie chusty swojej mieć nie musicie. Ja przyjeżdżając do Was mam chusty treningowe ze sobą. Nie kupujcie także sami chusty, na własną rękę. Na zajęciach chustonoszenia dobiorę dla Was idealną chustę. Pod względem długości, składu, splotu oraz gramatury. Jeśli macie już chustę kupioną lub od kogoś – super na pewno będziemy jej używać. Ja postaram się na zajęciach ocenić czy dana chusta będzie dobrym rozwiązaniem dla Was. Wyjaśnię także praktyczne aspekty noszenia w chuście używanej.

Jak mogę zapłacić za zajęcia?

Płatność za zajęcia nauki noszenia z dojazdem można dokonać na kilka sposobów. Można od razu zapłacić poprzez zakupy w esklepie – LINK – koszt dojazdu ustalamy indywidualnie i opłatę za dojazd można na miejscu. Ponad to można za zajęcia zapłacić na miejscu. Do wyboru gotówka lub karta. Przy sobie mam zawsze terminal płatniczy. obsługuję także płatność BLIK.

Ile wynosi koszt dojazdu?

To jest kwestia każdorazowo indywidualna. Zależy jak daleko mam dojechać. czy musze dokonać opłaty parkingowej / strefa parkowania. Staram się tak układać swój grafik by nie musieć jeździć w te same miejsca kilka razy w tygodniu, tylko skumulować zajęcia w danej okolicy. Jeśli mieszkacie gdzieś w większej odległości od Krakowa, zawsze zachęcam do zapytania znajomych czy może by tego dnia nie chcieli skorzystać z jakiś moich warsztatów –  wtedy całkowity koszt dojazdu dzielę na te osoby. Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki koszt dojazdu będzie do Was, możesz zapytać poprzez SMS – kontakt znajdziesz na dole strony w stopce.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, możesz znaleźć mnie na Facebook, Instagram jako Doradca Tulenia. Najszybszy jednak kontakt to telefoniczny – patrz stopka.

Podziel się ze światem